pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 11 lipca 2021
  • 12 lipca 2021
  • wyświetleń: 4680

Sklep Tesco w Woli na liście placówek do likwidacji

Planowane jest zamknięcie kilkudziesięciu sklepów Tesco Polska w całym kraju. Wśród nich jest market w Woli, zlokalizowany przy ul. Krótkiej 1.

tesco w Woli
Tesco w Woli do likwidacji


Sklepy Tesco, których utrzymanie się nie opłaca, zostaną zamknięte przez Salling Group. Spółka przejęła je od Tesco Polska 16 marca 2021 roku. 5 lipca opublikowano informację o zamknięciu kolejnych 41 oddziałów Tesco i zwolnieniach grupowych.

- W toku licznych analiz podjęto decyzję o tym, że sklep Tesco w Woli przy ul. Krótkiej 1 zostanie zamknięty, a jego pracownicy zostaną objęci programem zwolnień grupowych. O terminie zamknięcia sklepu będziemy informować, gdy będzie się on zbliżał, do tego czasu sklep będzie on działał jak dotychczas - poinformował imieniu Tesco Polska Krzysztof Kwintkiewicz.

Salling Group w marcu tego roku przejęła 301 sklepów Tesco. Część z nich przekształciła w sklepy sieci Netto. Tak stało się z marketem przy ul. Kilińskego w Pszczynie. Tam Netto otwarto 8 lipca.

ar / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.