pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 lipca 2021
  • 10 lipca 2021
  • wyświetleń: 3498

Nowy punkt szczepień w Goczałkowicach utworzono w aptece

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W Aptece pod Eskulapem w Goczałkowicach-Zdroju można zaszczepić się przeciw COVID-19.

Stały punkt szczepień przeciw COVID-19, zatwierdzony przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz Ministerstwo Zdrowia, został uruchomiony w aptece znajdującej się przy ul. Bocznej 2D. Punkt szczepi preparatami Pfizer oraz Johnson&Johnson.

Aby zapisać się na szczepienie należy skontaktować się telefonicznie (tel. 32 210 73 94) lub przyjść do apteki i ustalić termin szczepienia.

Punkt szczepień działa w godzinach pracy apteki - od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00 oraz w soboty w godz. 8.00-14.00. Na miejscu, po pełnym zaszczepieniu, można otrzymać też wydruk tzw. "paszportu covidowego".

ar / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj