pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 lipca 2021
  • wyświetleń: 1235

Akademia Aktywnego Malucha "Start" otwiera nowe grupy!

Artykuł sponsorowany:

Akademia Aktywnego Malucha "Start" otwiera kolejną lokalizację. Zapraszamy do Suszca na halę GOS przy ulicy Szkolnej 130. W Suszcu zajęcia będą się odbywać we wtorki o 16.00. Pierwsze zajęcia w nowej lokalizacji ruszają 13 lipca. Aktualnie trwa nabór na grupę młodszą dzieci w wielu między 3-5 lat i starszą 6-9 lat. Warto przyjść i sprawdzić czy dziecku się spodoba zwłaszcza, że pierwsze zajęcia są całkowicie bezpłatne.

Akademia Aktywnego Malucha „Start”
Akademia Aktywnego Malucha "Start"


Zajęcia mają przyjazną formułę, wprowadzają dziecko w świat różnorodnej aktywności ruchowej. Są to gry i zabawy z elementami różnych dyscyplin sportowych: gier zespołowych, gimnastyki, lekkoatletyki, tańca, ćwiczeń przy muzyce wszystko z dbałością o prawidłową postawę ciała i bezpieczeństwo małych uczestników. Mało liczne grupy pozwalają na kameralną atmosferę, ale przede wszystkim komfort ćwiczących. Instruktorzy to absolwentki Akademii Wychowania Fizycznego, posiadają przygotowanie pedagogiczne są to osoby charyzmatyczne, sympatyczne. uwielbiające ruch i zabawę z dziećmi.
Zajęcia prowadzone na ładnych, dobrze wyposażonych obiektach sportowych w dogodnych lokalizacjach.

W ubiegłym tygodniu, właśnie 1 lipca Akademia otworzyła zajęcia na obiekcie Śląskiego Centrum Tenisa w Pszczynie gdzie aktualnie trenują w czwartki 2 grupy aktywnych dzieciaków. [/h]

W ŚCT o 16.00 bawiły się Maluchy, a o 17.00 Starszaki. Gry i zabawy z naśladowaniem, opowieść ruchowa, ćwiczenia przy muzyce, tor przeszkód wypełniły całe 45 minut zajęć. Uczestnicy zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy i endorfinami we krwi opuszczali zajęcia w towarzystwie swoich rodziców.
W powiecie pszczyńskim Akademia prowadzi zajęcia w Gilowicach, Pszczynie i Suszcu, poza Pszczyną jesteśmy w Łaziskach Górnych, Żorach.

Akademia Aktywnego Malucha „Start”


Szczegółowy harmonogram poniżej:  • poniedziałki - Łaziska Górne hala MOSIR 16.00 Grupa I, 17.00 Grupa II
  • wtorki - Suszec hala GOS 16.00 Grupa I, Żory hala MOSIR 17.15 Grupa I
  • środa - Gilowice hala LO 16.00 Grupa I 17.00 Grupa II, Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna 18.15 Grupa III
  • czwartek - Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna 16.00 Grupa I, 17.00 Grupa II
  • piątek - Łaziska Górne hala K.S. Polonia 16.00 Grupa I, 17.00 Grupa II


Wszystkie szczegółowe informację znajdują się na stronie www.aktywnymaluch.pl

Zapraszamy do zapisów:
  • maluchnastart@gmail.com
  • Anna Paździorek 785947309
  • Sabina Bogacz 508432187