pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 lipca 2021
  • 16 lipca 2021
  • wyświetleń: 4976

Stowarzyszenie "take tam..." zaprasza na Letnią Scenę Plenerową

Za nami:

Stowarzyszenie "take tam..." im. Artystów Międzywojnia zaprasza serdecznie na trzy lipcowe wydarzenia plenerowe: koncert, spektakl i czytanie performatywne! A to wszystko bezpłatnie! Pierwsze wydarzenie już w niedzielę, 4 lipca, kolejne przez dwa następne weekendy!

Samoobsługa, e-kwadrans teatralny
Stowarzyszenie "take tam..." zaprasza na Letnią Scenę Plenerową! · fot. Stowarzyszenie take tam


16 lipca przygotowano dla pszczyńskich widzów wydarzenie zupełnie nowe - czytanie performatywne. Co to jest? Zabawa aktorska, podczas której występujący odgrywają scenariusz, ale ze scenariuszami w ręku. Pierwszym spektaklem z cyklu będzie "Bóg mordu" Yasminy Rezy, a tekst zaprezentują: Żaneta Gola, Wiktoria Urbaniec, Adrian Szmajduch i Jakub Pieczka. Warto przypomnieć, że na podstawie tego tekstu powstał film Romana Polańskiego pt. "Rzeź". Wszystko to o godzinie 18.00 na Rynku w Pszczynie.

take tam


Z powodu warunków pogodowych, premiera spektaklu "Przemiana" została przeniesiona z minionej niedzieli i odbędzie się w piątek, zaraz po spektaklu "Bóg mordu".

"Przemiana" na podstawie opowiadania Franza Kafki to historia Gregora, który pewnego dnia budzi się jako... robak. Pszczyńską interpretację tekstu przygotował Jakub Pieczka, a w główną rolę wcieli się Dawid Tabak.

W razie deszczu impreza zostanie przeniesiona do sali Stowarzyszenia "take tam..." im. Artystów Międzywojnia przy ulicy Piastowskiej 14. Ilość miejsc ograniczona! Można rezerwować miejsca przez fanpage Stowarzyszenia na Facebooku (poprzez wiadomość prywatną).

take tam


Kolejne odsłony Letniej Sceny Plenerowej "take tam..." już w sierpniu!

ar / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.