pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 czerwca 2021
  • wyświetleń: 4621

Wszystkie inwestycje gminy Goczałkowice-Zdrój na jednej mapie

Wszystkie inwestycje realizowane w gminie Goczałkowice-Zdrój od 2011 roku można od teraz znaleźć na interaktywnej mapie.

Budowa Centrum Przesiadkowego w Goczałkowicach-Zdroju - 6.10.2020
Budowa Centrum Przesiadkowego w Goczałkowicach-Zdroju - 6.10.2020 · fot. youtube.com


Właśnie ruszyła internetowa Mapa inwestycji Gminy Goczałkowice-Zdrój. Zebrano tam zadania inwestycyjne, które w ciągu minionych 10 lat były realizowane na terenie gminy. Mapa znajduje się na stronie goczalkowicezdroj.pl/mapa//index.html

- Inwestycje to znacząca część każdego budżetu gminy Goczałkowice-Zdrój. Budowa czy przebudowa dróg, budowa kanalizacji, parkingów, oświetlenia, zadania poprawiające bezpieczeństwo czy obsługę mieszkańców, zwiększenie komfortu uczniów i przedszkolaków - to wszystko sprawia, że Goczałkowice dynamicznie się rozwijają, są coraz bezpieczniejsze, ładniejsze, przyjazne dla mieszkańców, a także kuracjuszy czy turystów. Nasza pamięć jest ulotna, dlatego zebraliśmy wszystkie inwestycje, które udało się przeprowadzić na terenie Goczałkowic od 2011 r., kiedy zostałam wójtem - mówi Gabriela Placha, wójt gminy Goczałkowice-Zdrój.

Na stronie mapainwestycji.goczalkowicezdroj.pl można znaleźć zadania pogrupowane według kategorii, oznaczone na mapie. Te kategorie to:
  • Drogi, chodniki, parkingi
  • Obsługa mieszkańców
  • Turystyka, sport i rekreacja
  • Bezpieczeństwo
  • Pozostałe


W przejrzysty i prosty sposób można sprawdzić, gdzie, kiedy, za ile i w jakim zakresie zrealizowana została dana inwestycja. Mapa będzie też na bieżąco aktualizowana o nowe inwestycje.

ab / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.