pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 maja 2021
  • wyświetleń: 1830

EKODOTACJE - można umawiać się na konsultacje w urzędzie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Ponownie można umówić się na osobistą wizytę w Punkcie Informacyjnym EKODOTACJE w Pawłowicach.

Przypominamy, że w marcu został uruchomiony punkt informacyjny o możliwościach pozyskania dotacji na inwestycje służące ochronie powietrza (m. in. wymiana kotłów, docieplenie budynków, fotowoltaika). Punkt wznowił działalność stacjonarną i zainteresowani mieszkańcy ponownie mogą zapisywać się na wizytę w urzędzie we wtorki od 12.00 do 17.00 i w środy od 9.00 do 14.00. Jeżeli liczba chętnych będzie wzrastać, uruchomione zostaną również dyżury w czwartki.

Ważne! Informacje będą udzielane stacjonarnie lub telefonicznie tylko po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin.

Mieszkańcy mogą zarezerwować termin konsultacji za pomocą modułu e-rezerwacja. Jeżeli mieszkaniec nie ma dostępu do internetu albo chce umówić się tylko na konsultację telefoniczną, może zarezerwować termin dzwoniąc na główny numer urzędu gminy tel. 32 47 56 300.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj