pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 marca 2021
  • wyświetleń: 1200

Czym kierować się przy wyborze firmy dezynfekującej?

Materiał partnera:

Stoisz przed trudnym wyzwaniem dezynfekcji określonego obiektu? Prace w zależności od wybranej firmy mogą przebiegać mniej lub bardziej sprawnie. Tymczasem, każda godzina dla zamknięcia Twojego biznesu to stracone nakłady finansowe i przerwa w pracy całego zespołu. Dowiedz się zatem, na jakiej podstawie powinno się wybrać firmę dezynfekującą i kto jest w tym najlepszy na Śląsku.

Czym kierować się przy wyborze firmy dezynfekującej?


Choć prace dezynfekujące obiektów użyteczności publicznej lub przestrzeni firmowej stały się już normą to jednak wciąż nie zawsze wiadomo, która z firm sprawdzi się w wykonywaniu takiego oczyszczania najlepiej. A szkoda, bo każda chwila spędzona na wydłużonych pracach dezynfekujących to nie tylko stracone zaangażowanie pracowników, zamrożenie funduszy i inwestycji, ale również niezadowoleni klienci i możliwość stracenia części dochodów. To dlatego, nie warto oszczędzać na wyborze firmy dezynfekującej, a już na pewno nie należy szukać takiej usługi po omacku. W tym artykule podpowiemy, jaką firmę do dezynfekcji biur ze Śląska, czy dezynfekcji szpitali Śląsk wybrać, by szybko przywrócić działanie poszczególnych obiektów i nie popełnić kosztownego błędu.

Dezynfekcja elektrostatyczna, jako najlepsza metoda skutecznego odkażaniaTo prawda, że nie każda opisana powyżej potrzeba przeprowadzenia usługi odkażania Śląsk jest wykonana w tak samo prawidłowy sposób. Znacznie lepszą metodą od wielu innych jest bowiem możliwość wykorzystania narzędzi i umiejętności dezynfekcji elektrostatycznej, aniżeli jakiejkolwiek innej. Jej powszechność jest jednak wątpliwa, a wiele firm zajmujących się dezynfekcją wybiera drogę na skróty.

Metoda dezynfekcji elektrostatycznej polega na dokładnym odkażeniu każdego rodzaju powierzchni, a trwa zdecydowanie szybciej niż inne opcje.

Podczas wykonywanej usługi dezynfekcji Śląsk korzysta się ze zjawiska elektrostatyki, czyli kropelkom cieczy zostaje dodany odpowiedni ładunek elektryczny, wymuszający je do przylegania nawet do trudno dostępnych miejsc.

Takie działanie, ale wykonywane również odpowiednim sprzętem, czyli opryskiwaczem VICTORY INNOVATIONS, przebiega szybko i sprawnie, co pozwala w krótkim czasie wrócić do pomieszczenia, które było poddawane oczyszczaniu. Dla wielu firm to największa zaleta przeprowadzania właśnie tej usługi, na rzecz zrezygnowania ze standardowych metod dezynfekcji. Więcej o tej usłudze przeczytasz tutaj: https://smart-clean.pl/nasze-uslugi/

Sprawdź, jak wykonują ją profesjonaliści.

Gdzie sprawdza się dezynfekcja elektrostatyczna?Można powiedzieć, że będą mogli z niej skorzystać praktycznie wszyscy właściciele obiektów firmowych i prywatnych. Sprawdzi się podczas dezynfekcji siłowni, szpitali, biur, pomieszczeń biznesowych i wielu innych. Wielu właścicieli marketów ceni tę usługę za to, że umożliwia szybkie przywrócenie ponownej sprzedaży.

Oprysk przy wykorzystaniu metody elektrostatycznej jest całkowicie skuteczny bo pokrywa 100% opryskiwanych powierzchni, a sama usługa jest ekspresowa. Pomieszczenie jest niemalże od razu dostępne, a wszystkie użyte do tego środki całkowicie bezpieczne.

Gdzie warto zdecydować się na wykonanie takiej dezynfekcji? W miejscach po koronawirusie, czy obiektach publicznych. Przestrzeń dostępna dla każdego powinna podlegać cyklicznemu odkażaniu!

Autobusy miejskie, tramwaje, pociągi i busy prywatnych przewoźników - to także miejsca, w których taka usługa jest niezbędna dla przywrócenia odpowiednich warunków. Wszystkie te pojazdy wymagają regularnej odkażania, ze względu na ilość przewożonych osób.

Koniecznie sprawdź i przekonaj się, jak szybko można przywrócić optymalne warunki w każdym skażonym miejscu!

Czym kierować się podczas wyboru firmy dezynfekującej?Jak już wspomnieliśmy kluczową rolę w zakresie dezynfekcji obiektów firmowych i użyteczności publicznej jest oparcie się na sprawdzonych technologiach. W tym przypadku bardzo dobrze sprawdzi się zastosowanie możliwości, jakie daje nam metoda elektrostatyczna, bardzo skuteczna i szybka w przeprowadzeniu.

Wybierając firmę dezynfekującą, zapytajmy o to, jaką metodę stosują, jakie środki i po jakim czasie po wykonaniu usługi można powrócić do pracy. Im szybciej będzie wykonana usługa, a następnie zostanie umożliwiony powrót do wykonywania określonych czynności, tym lepiej. Zachowane powinny być tutaj jednak wszystkie etapy świadczące o bezpieczeństwie i higienie pracy.

Dobierając firmę dezynfekującą zapoznajmy się także z certyfikatami, które otrzymała oraz dowiedzmy się na jakim sprzęcie pracuje. W Internecie możemy natomiast poczytać opinie o konkretnym zleceniobiorcy, które będą poświadczeniem tego, jak wykonują swoje obowiązki i czy dbają o to, by klienci, z którymi współpracują byli zadowoleni.

Już wiesz, jaką firmę dezynfekującą wybrać? Pamiętaj, by poznać metody pracy, narzędzia i czas realizacji zlecenia, a dopiero później zarezerwować określony termin. Tylko sprawdzone firmy zapewnią Ci bezpieczny powrót do pracy!