pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 24 marca 2021
  • wyświetleń: 2573

W Pawłowicach powstanie baza firm związanych z zieloną energią

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Gmina Pawłowice chce stworzyć platformę informacyjną dla mieszkańców zawierającą bazę firm świadczących usługi w zakresie instalacji urządzeń do ogrzewania domu, produkcji energii elektrycznej, odzyskiwania ciepła, ocieplenia budynków, wymiany stolarki drzwiowej i okiennej. Przedsiębiorco! Zapisz się do bazy firm!

piec, kocioł węglowy
Do końca 2021 roku musimy wymienić kopciuchy · fot. bielsko.info


Rozwiązania dotyczące ogrzewania domu, zarządzania energią, szukania oszczędności i produkcji energii budzą coraz większe zainteresowanie mieszkańców. Poszukują oni dodatkowych źródeł sfinansowania swoich inwestycji, ale również firm, które mogłyby pomóc w wyborze i realizacji wybranych przedsięwzięć. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, na stronie www.pawlowice.pl w zakładce Ekodotacje Gmina Pawłowice chce stworzyć platformę informacyjną, która będzie zawierać bazę firm świadczących usługi w zakresie instalacji urządzeń do ekologicznego ogrzewania domu, ociepleń domów oraz wymiany okien i drzwi.

Przedsiębiorco! Jeśli chcesz, aby Twoja firma znalazła się na platformie informacyjnej, a działalność, którą prowadzisz, wpisuje się w wyżej wymienione zakresy, wypełnij formularz i odeślij go na adres mailowy gmina@pawlowice.pl. Wpis do platformy informacyjnej jest bezpłatny i ogólnodostępny.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie internetowej Urzędu Gminy Pawłowice.

ar / pless.pl
źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj