pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 marca 2021
  • wyświetleń: 544

Bonusy bukmacherskie bez depozytu w Polsce

Materiał partnera:

Gra bez wkładu własnego to sama przyjemność- umożliwia przetestowanie oferty bukmachera bez ponoszenia ryzyka utraty środków. Daje również szansę czerpania zysków za fundusze organizatora. Na polskim rynku bukmacherskim coraz więcej firm dostrzega potencjał tego narzędzia i włącza je do swojej oferty. Zobaczmy zatem, na czym polegają bonusy bez depozytu oraz gdzie ich szukać wśród legalnych bukmacherów w Polsce.

Czym są bonusy bez depozytu


Promocje bukmacherskie bez depozytu przyznawane są graczom, którzy dopiero co dokonali rejestracji konta w serwisie danego bukmachera. Jeszcze zanim dokonają pierwszej wpłaty na poczet zasilenia depozytu, bukmacher przyznaje im pulę środków na zawieranie zakładów. Najczęściej pojawiające się tutaj kwoty mieszczą się w granicach 10-40 zł. Bonusy bukmacherskie bez depozytu otwierają możliwość obstawiania każdego rynku zdarzeń z oferty. Bukmacherzy nie mieliby żadnego interesu w stosowaniu tu ograniczeń. Jednak wypłata środków z ewentualnej wygranej musi być poprzedzona spełnieniem warunków odnośnie obrotu. Oznacza to, że należy ponownie obstawić kupon na wyznaczoną ilość zdarzeń po ustalonym kursie minimalnym. Nie zmienia to faktu, że bonusy bez depozytu to specyficzne rodzaje bonusów bukmacherskich, będące skuteczną propozycją na start. Dla najlepszych dają one szansę zyskownych transakcji bez żadnego wkładu własnego.


Promocje bukmacherskie bez depozytu- zasady regulaminoweRegulamin dla każdej promocji ustalany jest indywidualnie przez bukmachera, dlatego trudno tu o jakiekolwiek prawidłowości. Najczęściej spotykanym warunkiem wypłaty wygranej pozostaje wspomniany powyżej wymóg dodatkowego obrotu środkami. Im jest on mniej restrykcyjny, tym bonusy bez depozytu mają szansę zaistnieć na koncie gracza, a nie tylko na papierze. Oczywistym staje się również fakt, że wykorzystując bonusy bez depozytu należy mieć uprzednio zarejestrowane konto w serwisie internetowym.

Jacy bukmacherzy oferują bonusy bez depozytu?Na chwilę obecną kilka firm wybija się spośród konkurencji, oferując promocje bukmacherskie bez depozytu. Należą do nich STS, Fortuna, Totalbet, Totolotek i LVBet. Kwota na bonusy bez depozytu w tych firmach wynosi najczęściej 20 zł. Jedynie STS niewielką przewagą plasuje się na pierwszym miejscu, oferując grę bez depozytu na kwotę 25 zł. Można przyznać, że 20 zł na obstawianie bez depozytu to atrakcyjna wartość, dające duże wygrane.

U wszystkich wymienionych podmiotów bonusy bukmacherskie bez depozytu podlegają warunkom obrotu, zanim będziemy mogli wypłacić środki na konto bankowe.

Najciekawiej w tym aspekcie prezentuje się oferta Fortuny. Bukmacher ten posiada najniższe wymogi- należy obrócić wygraną zaledwie jeden raz, i to nawet bez występowania kursu minimalnego. Zatem w Fortunie bonus bez depozytu ma ogromne szanse powodzenia i przyniesienia typerom pierwszych zysków.

Jednokrotny obrót wymagany jest także w Totalbet, jednak tutaj bukmacher ustalił kurs minimalny na 2.00. Największym, bo aż trzykrotnym obrotem cechuje się STS.

Inni bukmacherzy w 2021 roku także planują otwarcie promocji na bonusy bez depozytu, dlatego warto śledzić ich ofertę. Najlepiej robić to za pośrednictwem serwisu zawodtyper.pl, gdzie z jednego miejsca otrzymamy informacje o promocjach, bonusach bez depozytu, recenzjach bukmacherów i poradach dla skutecznej gry. Zawodtyper.pl to doskonałe źródło informacji zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych typerów.