pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 lutego 2021
  • 7 lutego 2021
  • wyświetleń: 13278

Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie ma nowego komendanta

W środę w siedzibie śląskiej Policji odbyła się uroczystość wręczenia państwowych odznaczeń cywilnych oraz resortowych. Łącznie uhonorowano 51 osób. Okolicznościowe ryngrafy otrzymało także 4 policjantów odchodzących na emeryturę, w tym insp. Piotr Sidzina - Komendant Powiatowy Policji w Pszczynie. Natomiast dziś odbyło się spotkanie związane z objęciem stanowisk kierowniczych.

Medale i odznaczenia w garnizonie śląskim - 3.02.2021
Insp. Piotr Sidzina - Komendant Powiatowy Policji w Pszczynie - odchodzi na emeryturę - 3.02.2021 · fot. Policja Śląska


3 lutego w katowickiej komendzie wojewódzkiej odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której śląskich policjantów oraz osoby cywilne wyróżniono państwowymi medalami i odznakami. Spotkanie było także okazją do pożegnania odchodzących ze służby policjantów zajmujących kierownicze stanowiska: insp. Krzysztofa Hajdy - Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach, insp. Piotra Sidziny - Komendanta Powiatowego Policji w Pszczynie, kom. Bogdana Kołodzieja - Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach oraz podinsp. Tomasza Sroki - Dowódcy Kompani Prewencji VI Oddziału Prewencji Policji w Katowicach. Z tej okazji oficerowie otrzymali pamiątkowe ryngrafy.

mł. insp. Grzegorz Bonalski
Mł. insp. Grzegorz Bonalski od 5 lutego będzie nowym Komendantem Powiatowym Policji w Pszczynie · fot. Policja Śląska


Z kolei w czwartek, 4 lutego w katowickiej komendzie wojewódzkiej odbyło się spotkanie związane z objęciem stanowisk kierowniczych w dwóch śląskich jednostkach Policji. Zmiany kadrowe dotyczą Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie oraz Komendy Miejskiej Policji w Rybniku. Rozkazem personalnym, Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztof Justyński z dniem 5 lutego br. powierzył pełnienie obowiązków służbowych Komendanta Powiatowego Policji w Pszczynie mł. insp. Grzegorzowi Bonalskiemu, dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku. Z kolei pełnienie obowiązków na tym stanowisku powierzono z dniem 5 lutego br. nadkom. Krzysztofowi Piontkowi, który w rybnickim garnizonie był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego.

mł. insp. Grzegorz Bonalski
Mł. insp. Grzegorz Bonalski od 5 lutego będzie nowym Komendantem Powiatowym Policji w Pszczynie · fot. Policja Śląska


Rozkazy o powierzeniu obowiązków odczytał Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach mł. insp. Sławomir Zynek, a generał dr Krzysztof Justyński wręczył go nowym szefom jednostek oraz życzył im sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

BM / pless.pl, źródło: Policja Śląska

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.