pless.pl

Wiadomości

  • 25 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1992

Jak działa drukarnia wielkoformatowa online? Sprawdziliśmy

Materiał partnera:

Marzysz o dużej i efektownej reklamie swojej firmy? Chcesz przyciągać wzrok wszystkich potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą? A może pragniesz poinformować klientów o otwarciu biznesu? To wszystko jest możliwe dzięki wielkoformatowym wydrukom, które z łatwością zamówisz w drukarni online. Zastanawiasz się, jak zaprojektować przyciągający wzrok baner reklamowy? Dowiedz się więcej!

Cyfrowa drukarnia online to miejsce, gdzie zamówisz materiały niezbędne do promocji Twojego biznesu. Przygotowane wydruki wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz doskonałym odtworzeniem kolorów i szczegółów projektu. Dzięki temu nie musisz martwić się o swój spójny wizerunek!

Drukarnia wielkoformatowa online - jakie zamówienia realizuje?Drukarnia wielkoformatowa online zajmuje się przede wszystkim tworzeniem solidnych, przyciągających wzrok banerów, plakatów oraz rollupów jak np. te z OpenPrint. Warto jednak pamiętać, że taka firma poligraficzna działa również jako drukarnia kalendarzy online i zajmuje się przygotowaniem innych materiałów firmowych, takich jak wizytówki czy teczki ofertowe. Drukarnia online spełni więc oczekiwania każdego przedsiębiorcy. Szeroki wybór technik wykonywania nadruków w połączenia z zaawansowanym parkiem maszynowym - oto, co sprawia, że klienci są zadowoleni z efektów współpracy.

Tym, co zachwyca w wykonanych projektach, jest doskonała jakość wydruków. Kolory są bardzo dobrze nasycone, a szczegóły dobrze odwzorowane. Nie musisz martwić się o rezultat - drukarnie wykorzystują wyłącznie sprawdzone metody, w tym druk solwentowy (do banerów) oraz UV (do płyt).


Jak zamówić produkty w drukarni online?Jesteś zainteresowany banerami, bilbordami, a może teczkami lub wizytówkami? Drukarnia online wymaga, aby każdy projekt był przygotowany zgodnie z określonymi wytycznymi. Plik powinien być wykonany:
  • w kolorystyce CMYK - w druku offsetowym wykorzystuje się wyłącznie 4 podstawowe barwy z tego zestawienia,
  • w rozdzielczości 300 dpi - dla grafik wielkoformatowych potrzebnych do wykonania np. billboardu rozdzielczość obrazu może być niższa, lecz nie mniej niż 100 dpi,
  • z zachowaniem marginesów - jest to niezbędne do prawidłowego przycięcia materiału,
  • w odpowiednim formacie - do wyboru są: PDF, CDR, PSD i INDD.

Wybierz z oferty cyfrowej drukarni online produkty, które Cię interesują, a następnie ustal ich format, wykończenie oraz materiału. Zdecyduj, czy projekt ma być sprawdzony ręcznie, czy automatycznie oraz zastanów się, w jakim trybie i nakładzie ma być zrealizowany wydruk. Po złożeniu zamówienia wejdź w jego szczegóły, aby dołączyć plik z projektem i zapłać za produkty. Pamiętaj, że na opłacenie zamówienia masz aż 40 dni. Przesyłkę otrzymasz najszybciej, jak to możliwe.

Aby uniknąć opóźnień w dostawie wydruków, zadbaj o to, żeby projekt był zgodny z wymogami drukarni wielkoformatowej online, zapłać formą szybkiego przelewu w systemie Pay-u i podaj prawidłowe dane kontaktowe, aby dostawca mógł się z Tobą skontaktować przy dostarczeniu zamówienia.


Plakat wielkoformatowy Hover


Drukarnia online - czy warto?

Banery, rollupy, plakaty, teczki ofertowe i wizytówki - drukarnia online ma bardzo szeroką ofertę, dzięki czemu możesz reklamować swój biznes na wiele sposobów. Nie musisz, a nawet nie powinieneś ograniczać się do jednej metody promocyjnej. Połącz działania online z osobistym kontaktem z klientami, wręczaniem im katalogów oraz ulotek, a także z publikacją wielkoformatowych reklam, które przyciągają wzrok zainteresowanych z daleka. Dzięki temu osiągniesz sukces, o jakim marzysz.

Drukarnia online to miejsce, gdzie możesz zamówić wielkoformatowe materiały i wiele więcej. Przekonaj się, jakie to proste!