pless.pl

Wiadomości

  • 19 stycznia 2021
  • wyświetleń: 3005

5 powodów, które sprawią, że odchudzanie będzie przyjemne

Artykuł sponsorowany:

Niestety często podejmowane na własną rękę próby zrzucenia zbędnych kilogramów kończą się fiaskiem. Powody bywają różne - od niesmacznych i skomplikowanych posiłków, przez niewłaściwie dopasowany jadłospis, na braku oczekiwanych efektów kończąc. Skutkuje to tym, że odchudzanie jest postrzegane przez nas jako uciążliwy proces, a wcale nie musi tak być.

Pytamy więc dietetyka Aleksandrę Kubiczek z Centrum Dietetycznego Naturhouse Brzeszcze o 5 powodów, dzięki którym dieta będzie przyjemnością.

naturhouse brzeszcze


1. Połącz dietę z suplementacjąPołączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty to klucz do sukcesu! - Kompleksowa kuracja dobrana na podstawie wywiadu dietetycznego i zdrowotnego, dopasowana do trybu życia, rodzaju pracy i upodobań smakowych nie tylko nie jest uciążliwa, ale jest wręcz przyjemnością - przekonuje dietetyk - A co najważniejsze - jest smaczna, pełnowartościowa i zdrowa!

2. Zadbaj o silną motywacjęOpieka dietetyka na cotygodniowych spotkaniach kontrolnych jest gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa prowadzonej kuracji. - Na wizytach monitoruję przebieg odchudzania, sprawdzam efekty oraz w razie potrzeby wprowadzam odpowiednie modyfikacje w jadłospisie z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta - mówi dietetyk - Zauważam, że widoczne z tygodnia na tydzień efekty motywują do kontynuowania walki o szczupłą sylwetkę.

3. Naucz się zdrowych nawyków żywieniowychNajbardziej powszechną przyczyną efektu jo-jo po odchudzaniu jest powrót do dawnych nawyków żywieniowych.- Jako dietetyk Naturhouse podczas całego okresu trwania kuracji przekazuję cenną wiedzę na temat właściwego sposobu odżywiania, aby po zakończonym procesie pacjent nie powrócił do wagi sprzed diety. Edukacyjny aspekt kuracji Naturhouse umożliwia utrzymanie osiągniętych efektów - mówi Aleksandra Kubiczek.

4. Daj sobie możliwość wyboruKuracje Naturhouse są odpowiednio zbilansowane i pełnowartościowe. - Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru spośród zdrowych posiłków. Dzięki temu jemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka. Takie wdrożenie zdrowych zasad żywienia procentuje w przyszłości i nie kojarzy nam się z dietą pełną wyrzeczeń - przekonuje dietetyk. Chudniesz jedząc zdrowe i smaczne posiłki.

5. Pomyśl co zyskaszRedukcja wagi wpływa pozytywnie zarówno na Twoje zdrowie, jak i samopoczucie. Każdy utracony kilogram to kolejny powód do uśmiechu. - Nic nie cieszy tak, jak ubrania, które stają się luźniejsze i sylwetka, która nabiera odpowiednich kształtów. Utrata kilogramów to wzrost energii i znaczna poprawa samopoczucia - zauważa dietetyk.

Nie wiesz od czego zacząć?Zacznij od BEZPŁATNEJ konsultacji z Dietetykiem, na którą możesz zapisać się telefonicznie lub przez formularz on-line

naturhouse brzeszcze


32-620 Brzeszcze

ul. Dworcowa 12 

tel. 508-905-246


facebook