pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2653

Szczepionka na COVID-19: 15 stycznia ruszą zapisy na szczepienia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

15 stycznia ruszają zapisy na szczepienia - zapowiedział podczas konferencji prasowej w niedzielę, 27 grudnia premier Mateusz Morawiecki.

Jak poinformował premier, nasz kraj jest bardzo dobrze przygotowany na operację przeprowadzenia szczepień. Tempo dostaw szczepionek będzie rosło z tygodnia na tydzień.

Najpierw zostaną zaszczepieni medycy (tzw. grupa zero). Dziś wśród personelu medycznego w całej Polsce została rozdysponowana pierwsza dawka preparatu. Następnie szczepionkę dostaną służby mundurowe, nauczyciele, a w dalszej kolejności seniorzy - zapowiedział Mateusz Morawiecki.

Zapisy dla wszystkich pozostałych osób, w tym również dla seniorów, rozpoczną się 15 stycznia.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.