pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 grudnia 2020
  • wyświetleń: 3829

[WIDEO] Koncert kolędowy zespołu Avocado w Twoim domu!

W zaciszu Waszych domów może odbyć się niezwykłe świąteczne wydarzenie muzyczne. Zapraszamy na koncert kolęd zespołu Avocado - oczywiście tylko a cappella, czyli bez żadnych instrumentów!Usłyszycie najpiękniejsze polskie kolędy w oryginalnych, autorskich aranżacjach oraz znane i lubiane piosenki świąteczne. Dajcie się wprowadzić w cudowny nastrój świąt!

- W czasie pandemii chcemy stworzyć świąteczną atmosferę w Waszych domach. Zaśpiewaj z nami, zaklaszcz. Nie czekajmy na lepsze czasy! Niech jest pięknie już dziś - zachęca zespół do wspólnego kolędowania.

Acovado wykonuje muzykę a cappella, czyli vocal play. To tylko i wyłącznie 5 męskich głosów, bez playbacków, instrumentów, samplerów - 100 % live! Skład z Michałem Czernkiem - dyrektorem Pszczyńskiego Centrum Kultury jest obecny na scenie już 6 lat i wykonał łącznie prawie 400 koncertów. Panowie śpiewali na różnych scenach - od Przystanku Woodstock dla ponad 100 tysięcznej publiczności, aż po małe eventy dla 30 osób. Są finalistami pierwszej edycji programu X factor (TVN) oraz programu Śpiewaj i walcz (TVP1). Występowali również w programach Marzenia Marcina Dańca (TVP2), Dzień dobry TVN, Kawa czy herbata (TVP1), Pytanie na śniadanie (TVP2). Repertuar Avocado tworzy szeroka paleta przebojów, hitów, piosenek od "Smells like teen spirit" Nirvany po... "Brunetki, blondynki" Jana Kiepury - wszystkie w oryginalnych aranżacjach wokalnych! Przekonajmy się, że nieobcy jest im również repertuar świąteczny!

Premiera koncertu miała miejsce 20 grudnia w serwisie YouTube.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.