pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 grudnia 2020
  • wyświetleń: 5539

Jechał bez uprawnień, z prędkością ponad 170km/h

Każdego dnia grupa Speed zatrzymuje piratów drogowych. Kilka dni temu w Kobiórze na DK-1 za pomocą wideorejestratora namierzono jednego z nich. Mężczyzna nie posiadł uprawnień do kierowania i poruszał się z prędkością 172 km/h.

Kilka dni temu uwagę policjantów z grupy Speed zwrócił kierujący samochodem Renault Megane. Mężczyzna wyprzedził nieoznakowany radiowóz i mknął w kierunku Bielska ze znaczną prędkością. Mundurowi ruszyli za nim. Na terenie, gdzie można poruszać się z dopuszczalną prędkością 100 km/h, mężczyzna jechał 172. Po zatrzymaniu go do kontroli okazało się, że to nie jedyne wykroczenie, jakiego się dopuścił. 28-latek w ogóle nie powinien znaleźć się za kierownicą samochodu, gdyż nie posiadał uprawnień do kierowania.

Nieodpowiedzialne zachowanie kierującego potęguje również fakt, że podróżował z małymi dziećmi i żoną, która takie uprawnienia posiadała.

Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 1 000 zł.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.