pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 grudnia 2020
  • 17 grudnia 2020
  • wyświetleń: 50016

Kolejny sklep sieci Rossmann i pierwszy w Pszczynie Action otwarte

Rossmann i Action - to nowe sklepy, które otworzyły właśnie swoje drzwi dla klientów z Pszczyny i okolic. Znajdziemy je w nowym pawilonie handlowym na osiedlu Piastów.

Nowy pawilon handlowy w Pszczynie - 15.12.2020
Nowy pawilon handlowy w Pszczynie - 15.12.2020 · fot. BM / pless.pl


Nowy obiekt powstał na działce usytuowanej pomiędzy ulicami Bielską, Brodatego, Bednorza i Dobrawy. Pawilon ma około 1800 metrów kwadratowych powierzchni. Na tej przestrzeni funkcjonować będą trzy lokale o profilu handlowym. Dwa z nich już znamy - to sklepy sieci Rossmann oraz Action.

W ramach inwestycji utworzony został także nowy parking. Miejsce na nim znajdzie co najmniej 80 pojazdów.

Pierwszy sklep sieci Action w Pszczynie · fot. materiały prasowe


Rossmann to sieć drogerii oferująca szeroką gamę wyselekcjonowanych, zróżnicowanych i wysokojakościowych produktów kosmetycznych i higienicznych, chemię gospodarczą, akcesoria dla domu oraz karmy dla zwierząt.

Sklep Action w Pszczynie zajmuje powierzchnię ponad 950 m² i oferuje artykuły do pielęgnacji ciała, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów.

Obecnie Action poleca szczególnie artykuły higieny osobistej pomagające chronić się przed zakażeniem koronawirusem, a także asortyment świąteczny i sylwestrowy. Na klientów czeka cała gama ozdób, w tym bombki, małe choinki, maskotki, figurki i różne rodzaje oświetlenia, oraz zestawy kreatywne do samodzielnego tworzenia dekoracji. W ofercie są też kalendarze adwentowe, bożonarodzeniowe kartki oraz mnóstwo zabawek i gadżetów idealnych na prezent pod choinkę, również dla zwierząt. Ponadto w Action można znaleźć zastawę stołową, kosmetyki i akcesoria do makijażu oraz odzież na święta i Sylwestra. Na sylwestrową zabawę przydadzą się serpentyny, girlandy, balony, confetti, świecące ozdoby, słomki, miseczki na przekąski oraz kieliszki do wina i szampana.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.