pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 25 listopada 2020
  • wyświetleń: 605

Ekologiczne opakowania foliowe - producent opakowań, który dba o środowisko!

Materiał partnera:

Opakowania foliowe w dobie tak bardzo popularnych zakupów w internecie są bardzo istotną kwestią. W obecnych czasach już nie zwraca się uwagi jedynie na cenę, ale na to, by produkt był zapakowany w bezpieczne i trwałe opakowanie, a przy tym najlepiej by negatywnie nie wpływało ono na środowisko. Sprawa zanieczyszczenia środowiska jest bardzo ważna. Niektórzy producenci opakowań foliowych także przykuwają do tego dużą rolę i wprowadzają na rynek coraz więcej opakowań foliowych eko.

Jak to możliwe, że folia jest eko?Jeszcze niedawno pozostawione przez roztropnych ludzi w lesie, czy na łące worki foliowe potrafiły zalegać przez wiele lat i negatywnie wpływać na utaczającą nas faunę i florę. Dzięki dodawanemu do polietylenu certyfikowanemu składnikowi d2w problem ten został niemal wyeliminowany i rosnące zapotrzebowanie na opakowania foliowe nie jest nam już straszne. Niupak jest jednym z producentów opakowań foliowych, którzy stawiają na ekologię i sukcesywnie poszerzają swoją ofertę o produkty właśnie ze składnikiem d2w. Co to właściwie jest? Jest to atestowany składnik, który sprawia iż każdy worek, czy torba foliowa ulega rozkładowi w ciągu maksymalnie 24 miesięcy. Niupak chce nie tylko zaopatrywać swoich klientów w ekologiczne produkty, ale chce też uświadamiać społeczeństwo, jak ważna jest ekologia.

Dzięki ekologicznym workom nie musimy się już martwić, że negatywnie oddziałujemy na środowisko poprzez używanie niemal do wszystkiego worków foliowych. Wybierając produkty z serii EKO nie tylko nie szkodzimy środowisku, ale i otwieramy ludziom oczy, bo nie każdy zdaje sobie sprawę, że nie musi korzystać z tradycyjnych, niebiodegradowanych worków czy opakowań foliowych. Na workach eko zawsze jest informacja, że są one przyjazne dla środowiska, dlatego każdy ma szansę dowiedzieć się o takim produkcie.

Bogata oferta ekologicznych opakowań, worków foliowychW ofercie Niupak znajdziemy już ekologiczne rękawiczki foliowe, ekologiczne ręklamówki jednorazowe, ekologiczne worki na śmieci, czy ekologiczne rękawy foliowe.

Można śmiało stwierdzić, że opracowany przez brytyjski koncern, certyfikowany komponent d2w OXO - Biodegradable Technology, dzięki któremu worki ulegają dwustopniowej biodegradacji, jest wybawieniem dla środowiska.

Zachęcamy do sprawdzenia tej jakże ciekawej oferty opakowań foliowych. Jeśli prowadzą Państwo swój biznes i potrzebują opakowań foliwych, czy może po prostu na co dzień używacie worków na śmieci czy reklamówek jednorazowych, warto sprawdzić czy oferta ekologicznych opakowań foliowych spełni Państwa oczekiwania. Więcej dowiecie się wchodząc na stronę www.niupak.eu.