pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 listopada 2020
  • wyświetleń: 3878

450 zakażeń i 111 ozdrowieńców w minionym tygodniu w powiecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Tyski sanepid poinformował, że w ciągu ostatniego tygodnia dodatnie wyniki dały próbki pobrane od 450 mieszkańców powiatu pszczyńskiego. W kwarantannie domowej na podstawie danych sanepidu przebywa 1135 mieszkańców naszego powiatu.

Według danych sanepidu od 14 - 20 listopada w powiecie pszczyńskim odnotowano aż 450 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 111 osób wliczono do grona ozdrowieńców.

Zmarło dziewięcioro mieszkańców powiatu pszczyńskiego: 73-letni mężczyzna, 78-letni mężczyzna, 88-letnia kobieta, 43-letni mężczyzna, 78-letnia kobieta, 73-letni mężczyzna, 79-letnia kobieta, 81-letni mężczyzna oraz 80-letni mężczyzna.

Od początku pandemii zakażenie potwierdzono u 3216. mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Mamy także 1533. ozdrowieńców.

Kwarantanną domową na podstawie decyzji administracyjnej sanepidu objętych jest 1135. mieszkańców (dane z sanepidu na: www.pssetychy.pis.gov.pl).

20.11

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj