pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 listopada 2020
  • wyświetleń: 1355

Zdalna naprawa uszkodzonego telefonu

Materiał partnera:

Zrzucenie telefonu z biurka, wypadnięcie z ręki, wysunięcie się z kieszeni i zalanie to jedne z najczęstszych przyczyn uszkodzeń smartfonów. Część osób w takim przypadku od razu rozważa zakup nowego sprzętu, jednak szkoda tracić pieniądze, skoro można tanio naprawić uszkodzony telefon.

1. Gdzie oddać telefon do naprawy?
2. Czy warto wymienić baterię w telefonie?
3. Ile kosztuje wymiana ekranu?

W dodatku cała naprawa może zostać przeprowadzona zdalnie, co w dzisiejszych czasach ma szczególne znaczenie. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i zwiększyć bezpieczeństwo.

Gdzie oddać telefon do naprawy?Teoretycznie serwis telefonów można znaleźć w każdym mieście, jednak nie warto pochopnie podejmować decyzji o tym, aby oddać tam uszkodzone urządzenie. Najlepiej jest upewnić się, że serwis rzeczywiście oferuje wysoką jakość usług, a klienci są zadowoleni ze skuteczności przeprowadzanych napraw. Dodatkowo każda naprawa telefonów powinna zostać wykonana z wykorzystaniem porządnych części, bo w przeciwnym razie wymiana szybki będzie od razu rzucała się w oczy, a nowa bateria może krótko trzymać na jednym ładowaniu. Bezpieczniej jest skorzystać z oferty serwisu, który przyjmuje uszkodzone urządzenia, a następnie odsyła klientom naprawione. Świadczona tu naprawa i serwis telefonów zawsze jest zgodna z oczekiwaniami klientów.

Czy warto wymienić baterię w telefonie?Bez względu na to, czy chodzi o serwis Apple, serwis Xiaomi czy też naprawę innych telefonów, wymiana baterii od lat pozostaje jedną z najpopularniejszych usług. Wynika to z tego, że fabrycznie montowane baterie prędzej czy później tracą swoją wydajność, co utrudnia użytkowanie urządzenia. Nie dość, że użytkownik musi częściej podłączać telefon do ładowania, to dodatkowo już po kilku godzinach bateria znowu jest rozładowana. Na szczęście wymiana baterii jest tania i w wielu przypadkach łatwiejsza niż wymiana szybki erkanu.


Ile kosztuje wymiana ekranu?Klienci każdego dnia zgłaszają się po serwis iPhone, ponieważ interesuje ich wymiana ekranu. W przypadku nowych telefonów taka naprawa może być kosztowna, dlatego najlepiej zawczasu założyć szkło hartowane i w ten sposób ograniczyć ryzyko uszkodzenia ekranu. Popularny serwis Samsung może się tym zająć przy okazji innych napraw. Firma od lat naprawia wszystkie modele urządzeń, a w jej ofercie jest również serwis Huawei. Sprawdź aktualne promocje na ekrany do telefonów oraz inne usługi (wymianę obudowy, przycisków, baterii), dzięki którym twój telefon znowu będzie działał tak, jak na początku.