pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 listopada 2020
  • wyświetleń: 3474

GOK zbiera historie przekazywane z pokolenia na pokolenie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Zapewne każdy z nas nieraz słyszał ciekawą historię przekazywaną np. przez dziadków... a gdyby je tak spisać? W Suszcu rusza ciekawa społeczna inicjatywa związana z historią lokalną.

Na czym będą polegać "Opowieści Domowe" ? Zamysłem inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury jest zebranie historii i legend przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Mogą to być domowe legendy, historie miejsc których już nie ma, sylwetki mieszkańców, czy dawne zdjęcia z opisami, a może jeszcze coś innego, co warto zachować.

Opowieści będą zbierane podczas indywidualnych spotkań (jeśli będzie to możliwe) lub w formie listownej/mailowej. Jeśli ktoś chciałby podzielić się swoimi opowieściami, GOK zaprasza do kontaktu z Eweliną Piszczek pod adresem mailowym opowiescidomowe@gmail.com lub pod numerem tel: 503 810 273.

Listy można przesyłać też pocztą na adres:
Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu
ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec
z dopiskiem: OPOWIEŚCI DOMOWE

Zebrane opowieści będą publikowane na stronie internetowej www.opowiescidomowe.pl, a w przyszłości być może zostaną wydane w formie audiobooka lub pisanej publikacji.

Inicjatywa realizowana jest w ramach Projektu Lider dofinansowanego ze środków Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

opowieści domowe

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj