pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 października 2020
  • wyświetleń: 6839

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie: 37 zakażeń, 3 zgony

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W ciągu minionej doby w powiecie pszczyńskim odnotowano 37 kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem.

Wynik dodatni stwierdzono u 22 mieszkańców gminy Pszczyna, 8 osób z gminy Miedźna, 3 - z gminy Pawłowice, 2 - z Kobióra oraz po jednej z gmin Goczałkowice-Zdrój oraz Suszec. W ostatniej dobie do grona ozdrowieńców zaliczono 11 osób. 6 z nich zamieszkuje gminę Miedźna, 2 - gminę Pszczyna, 2 - gminę Kobiór i 1 - gminę Pawłowice.

Tyski Sanepid poinformował również o zgonach 3 mieszkańców naszego powiatu. Są to osoby z gminy Pszczyna, Miedźna oraz Pawłowice. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna podała, że w szpitalu w Jastrzębiu Zdroju zmarł 70-letni mężczyzna z powiatu pszczyńskiego. Z kolei w szpitalu w Pszczynie zmarli: 68-letni mężczyzna i 83-letnia kobieta.

29.10

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj