pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 października 2020
  • wyświetleń: 8202

Koronawirus w powiecie: 22 nowe zakażenia i 2 zgony

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W środę, 28 października Ministerstwo Zdrowia poinformowało o rekordowym dobowym przyroście zakażeń koronawiusem w Polsce. A jak wygląda sytuacja w powiecie pszczyńskim?

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tychach poinformowała, że od wczoraj na terenie naszego powiatu odnotowano 22 nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-COV-2. 9 z nich dotyczy mieszkańców gminy Pszczyna, 2 - gm. Goczałkowice-Zdrój, 4 - gm. Miedźna, 6 - gm. Suszec, 1 - gm. Kobiór. W ciągu minionej doby w powiecie pszczyńskim nie przybyło ozdrowieńców.

Sanepid poinformował również o kolejnych dwóch zgonach. Jak podaje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w szpitalu w Bystrej zmarła 82-letnia kobieta z powiatu pszczyńskiego, zaś w szpitalu w Orzeszu zmarł 72-letni mężczyzna z powiatu pszczyńskiego.

28.10

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj