pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 października 2020
  • wyświetleń: 2563

Muzeum Prasy Śląskiej zawiesza działalność

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Od 26 października do odwołania działalność turystyczna i kulturalna Muzeum Prasy Śląskie w Pszczynie będzie zawieszona.

Muzeum Prasy Śląskiej w Pszczynie
Muzeum Prasy Śląskiej w Pszczynie · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


- W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz zgodnie nowymi obostrzeniami i przede wszystkim w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo informuję, że działalność turystyczna i kulturalna Muzeum Prasy Śląskie w Pszczynie pozostanie zawieszona od 26.10 br. do odwołania. Wszystkie zaplanowane na ten czas wydarzenia i rezerwacje zwiedzania zostają odwołane. O wszystkich zmianach w funkcjonowaniu Muzeum będziemy Państwa informować na bieżąco - informuje Grzegorz Cempura, Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Pszczyńskiej.

BM / pless.pl, źródło: Muzeum Prasy Śląskiej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj