pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 października 2020
  • wyświetleń: 11346

Burmistrz z negatywnym wynikiem. Ostrzega: koronawirus to nie żart

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W środę, 7 października burmistrz Dariusz Skrobol na swoim facebookowym profilu poinformował, że potwierdzono u niego obecność koronawirusa. Dziś, po 14 dniach otrzymał wynik ujemny, co oznacza, że kwalifikuje się do grona ozdrowieńców.

wywiad z burmistrzem Dariuszem Skrobolem
Burmistrz ostrzega: koronawirus to nie żart. Zdj. archiwalne · fot. pless.pl


- Dziękuję wszystkim za wsparcie i dobre słowo. Nie musicie się już mnie obawiać. Wszystkim zarażonym życzę jak najlżejszego przejścia choroby i szybkiego powrotu do zdrowia. Teraz przede mną jeszcze jedna walka, a raczej misja z Covid - a mianowicie oddanie osocza! Niech służy i leczy innych! Pamiętajmy, Covid to nie żart - trzymajmy dystans, nośmy maseczki i bądźmy nadal odpowiedzialni! - zaapelował Dariusz Skrobol.

Loading...

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj