pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 października 2020
  • wyświetleń: 1073

Za każde polecenie Orange Flex zarabiacie

Materiał partnera:

W Orange bonusy za polecanie usług są od dawna. Szczególnie atrakcyjny jest jednak system poleceń w Orange Flex, czyli nowej, innowacyjnej usłudze operatora. Sprawdź, jak zarobićw Orange Flex poprzez polecanie.

Za każde polecenie Orange Flex zarabiacie


Bonusy w Orange Flex - polecaj i zarabiajW Orange zasada polecaj i zarabiaj działa już długo. Kiedyś jednak dotyczyła tylko abonamentów komórkowych oraz internetu stacjonarnego i mobilnego. Teraz osobny system poleceń ma Orange Flex - elastyczna oferta, która działa na zasadzie subskrypcji i w całości opiera się na aplikacji mobilnej.

Bonus w Orange Flex to dodatkowe pieniądze zarówno dla osoby polecającej, jak i nowego klienta (aktywującego ofertę z polecenia). Promocja jest więc naprawdę atrakcyjna, zwłaszcza jak na ofertę bez długoterminowych zobowiązań (sprawdź szczegóły na stronie: https://flex.orange.pl/promocje/polecaj-zarabiaj).

Jak możecie zarobić w Orange Flex?Promocja Orange Flex "Polecaj i zarabiaj" jest bardzo prosta. Premię otrzymasz, jeśli:

  • 1. Masz aktywny numer w ofercie Orange Flex;
  • 2. Udostępnisz swój kod polecający znajomemu, a on poda go podczas aktywacji usługi (w aplikacji Orange Flex, przed wyborem metody płatności);
  • 3. Zarówno Ty, jak i znajomy będziecie w Orange Flex przez ponad miesiąc od momentu, gdy aktywuje on swój Plan.


Możesz też zyskać znacznie więcej, bo dostaniesz bonus w Orange Flex za każdego znajomego, który skorzysta z usługi. Im więcej znajomych aktywuje Flexa z Twojego polecenia, tym więcej benefitów dla Ciebie!

Kiedy dostaniecie bonusy w Orange Flex i na co możecie je przeznaczyć?Premię za udane rekomendacje w Orange Flex otrzymacie po miesiącu, zaraz po tym, gdy Twój znajomy zapłaci za drugi okres rozliczeniowy, a Ty ciągle będziesz korzystać z usługi. Pieniądze pojawią się wtedy na Waszych kontach w aplikacji Orange Flex.

Dodatkowe środki możecie przeznaczyć na opłacenie subskrypcji usługi albo przelać sobie na kartę płatniczą i wykorzystać pieniądze jak chcesz. Żeby to zrobić, wystarczy w aplikacji Orange Flex wejść w sekcję "Płatności", a następnie kliknąć "wypłać środki". Z premii za polecenia możecie skorzystać tak długo, jak długo macie aktywny Plan komórkowy w Orange Flex.