pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 października 2020
  • wyświetleń: 2629

Nagroda "Turystyczna Usługa Roku 2020" dla Muzeum Zamkowego

Muzeum Zamkowe w Pszczynie otrzymało tytuł Laureata w VI edycji Ogólnopolskiego Programu Turystyczny Produkt Roku/Turystyczna Usługa Roku, jednogłośnie przyznany przez Kapitułę Programu w kategorii Turystyczna Usługa Roku 2020 za "Działalność wystawienniczą, naukową edukacyjną i kulturalną".

Muzeum Zamkowe w Pszczynie, zamek w Pszczynie
Muzeum Zamkowe w Pszczynie otrzymało tytuł Laureata w VI edycji Ogólnopolskiego Programu Turystyczny Produkt Roku/Turystyczna Usługa Roku · fot. Muzeum Zamkowe


Program ma wskazywać ciekawe i warte odwiedzenia miejsca w naszym kraju oraz interesujące produkty i projekty z branży turystycznej. Jego zadaniem jest wyłonić te usługi i produkty z branży turystycznej, które reprezentują najwyższe standardy i gwarantują klientom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Celem jest kreowanie i wzmacnianie pozytywnego przekazu związanego z działalnością kulturową, zarówno dla lokalnej społeczności, jak i turystów.

Pomysł nagradzania najlepszych produktów oraz usług dedykowanych uczestnikom i organizatorom turystyki w Polsce, zrodził się w Świdnicy podczas przygotowań do Kongresu Turystyki Polskiej w 2015 r., którego organizatorem jest Miasto Świdnica, a redakcja Forum Biznesu jest partnerem merytorycznym i medialnym.

Więcej informacji na temat gali, która odbyła się 14 października w Świdnicy, i podczas której wręczono nagrody dla najlepszych produktów i usług turystycznych roku 2020, a także towarzyszącej konferencji turystycznej, można znaleźć tutaj.

BM / pless.pl, źródło: Muzeum Zamkowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.