pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 15 października 2020
  • wyświetleń: 5904

[ZDJĘCIA] Pierwsi pierwszoklasiści po uroczystym pasowaniu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Józefa Weszki w Rudołtowicach" podaj

W środę, 14 października w Szkole Podstawowej w Rudołtowicach odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Pierwszoklasiści oficjalnie zostali przyjęci do grona uczniów szkoły.

Reklama

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej w Rudołtowicach - 14.10.2020 · fot. UM Pszczyna


W uroczystości, poza uczniami i ich rodzicami oraz gronem pedagogicznym, udział wzięła zastępca burmistrza Barbara Sopot-Zembok, która życzyła pierwszakom zdrowia, satysfakcji ze zdobywania wiedzy oraz dużo radości w każdym dniu nauki. Burmistrz wręczyła dzieciom upominki, którymi były specjalne bidony.

Zanim odbyło się pasowanie na ucznia każdego dziecka, pierwszoklasiści zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Następnie został wprowadzony sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy.

Wydarzenie odbyło się przy zachowaniu wszystkich norm sanitarnych i wytycznych. W najbliższych dniach podobne uroczystości będą miały miejsce w kolejnych placówkach na terenie całej gminy.

BM / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Józefa Weszki w Rudołtowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Józefa Weszki w Rudołtowicach" podaj