pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 października 2020
  • 31 października 2020
  • wyświetleń: 5769

Pszczyński Jarmark Świąteczny na tydzień przed Bożym Narodzeniem

Wyjątkowa atmosfera, wiele atrakcji, przednie jedzenie, grzane wino i świąteczne dekoracje, czyli Pszczyński Jarmark Świąteczny. Jak każdego roku, organizatorzy planują wiele atrakcji.

Jarmark świąteczny w Pszczynie - 13.12.2019
Tak prezentował się jarmark świąteczny w Pszczynie w ubiegłym roku · fot. pless.pl


Od 18 do 20 grudnia na rynku staną świątecznie ozdobione stoiska, na których będzie można kupić m.in. ozdoby świąteczne, prezenty pod choinkę czy wyroby artystyczne i rękodzielnicze. Zaplanowano również otwarcie punktów małej gastronomii, a w weekend koncerty i warsztaty dla najmłodszych. Tuż przy jarmarku stanie karuzela, szopka z żywymi zwierzętami oraz lodowisko. Rynek i kamienice zostaną rozświetlone świątecznymi iluminacjami.

- Jarmark bożonarodzeniowy na pszczyńskim rynku to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w naszym mieście. Każdego roku obok stoisk przygotowujemy mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dla mieszkańców i turystów. Choć sytuacja jest szczególna, to zadbamy, by także teraz wydarzenie miało świąteczną atmosferę i niosło ze sobą szlachetne przesłanie - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Firmy zainteresowane wynajęciem stoisk proszone są o złożenie swoich ofert do 2 listopada w Biurze Informacji Turystycznej (43-200 Pszczyna, Rynek 19), tel.32 212 99 99, e-mail: bit@pszczyna.info.pl. O zakwalifikowaniu oferty do udziału w jarmarku zdecyduje w pierwszej kolejności oryginalność w doborze towaru, jak również pomysłowa aranżacja stoiska, oddająca nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Więcej informacji na temat składania ofert można znaleźć na stronie www.pszczyna.info.pl w zakładce "Aktualności".

Jarmark świąteczny 2020 - formularz zgłoszeniowy

Organizatorami jarmarku świątecznego są: Urząd Miejski w Pszczynie, Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Miejski Zakład Zieleni. Partnerem technologicznym jest firma Groda.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.