pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 października 2020
  • 3 października 2020
  • wyświetleń: 6034

Czesław Mozil i pszczyńskie Ognisko Muzyczne z Fryderykiem!

1 października poznaliśmy laureatów "Fryderyków 2020". W kategorii "Album Roku - Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa" zwyciężyła płyta Czesława Mozila i Grajków Przyszłości "Kiedyś to były Święta". Dwie piosenki z tej płyty zostały nagrane z udziałem zespołów gitarowego i fletowego Ogniska Muzycznego w Pszczynie.

Nominowanych do nagrody muzycznej "Fryderyk 2020" w tym płytę z udziałem pszczyńskich uczniów ogłoszono 30 stycznia. Wyłonienie zwycięzców miało odbyć się w połowie marca. Niestety, z powodu obostrzeń sanitarnych galę odwołano. Zdobywców "Fryderyków 2020" poznaliśmy dopiero 1 października - wyniki plebiscytu ogłoszono podczas transmisji internetowej. Płyta "Kiedyś to były święta" okazała się najlepsza w swojej kategorii!

Loading...


Zespół gitarowy, przygotowany przez Jolantę Janicką i Sylwię Witułę, wykonał piosenkę "Każdy ma swoje Święta", natomiast zespół fletowy, przygotowany przez Małgorzatę Kuś-Pytlik, wzbogacił utwór "Wesoły Świąd".

- Składamy gratulacje i wielkie podziękowania Czesławowi Mozilowi, który stał się dla nas bezcennym mentorem i przyjacielem - mówi Małgorzata Kuś-Pytlik. - Wspólne próby, nagrania i koncerty - to coś, co ma dla nas ogromną wartość i dało wielką radość.

Serdecznie gratulujemy!

Poniżej garść zdjęć z nagrań, prób i koncertów:

Pszczyńskie Ognisko Muzyczne stworzyło z Czesławem Mozilem dwa utwory z płyty "Kiedyś to były święta" · fot. Ognisko Muzyczne w Pszczynie

ar / pless.pl, źródło: Ognisko Muzyczne w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.