pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 września 2020
  • wyświetleń: 3225

Ulica Piaskowa na osiedlu Polne Domy już gotowa

Zakończyła się przebudowa ul. Piaskowej na osiedlu Polne Domy. W miejscu szutrowej nawierzchni o długości 381 metrów pojawił się asfalt. Wcześnie przebudowano sieci i wykonano niezbędne prace związane z budową kanalizacji deszczowej.

Ulica Piaskowa na osiedlu Polne Domy już gotowa - 09.2020 · fot. UM Pszczyna


Koszt budowy drogi wyniósł 1 195 172 zł. Prawie 600 tys. zł stanowiło dofinansowanie, które z Funduszu Dróg Samorządowych otrzymała Gmina Pszczyna.

- Od wielu lat robimy wszystko, aby w odpowiedzi na oczekiwania naszych mieszkańców poprawiać infrastrukturę drogową, budując jak najwięcej dróg o nawierzchni asfaltowej. Obecnie trwają również prace na ulicach Morelowej i Brzoskwiniowej. Kilka kolejnych inwestycji niebawem również się rozpocznie - informuje burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

W ostatnich dniach ogłoszono postępowanie przetargowe na przebudowę chodnika wzdłuż ulicy Jagiełły, a także projektowanie parkingu w Studzionce oraz przebudowanie skrzyżowania ulic Polne Domy i Żeglarskiej.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.