pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 3114

Wakacyjne remonty w placówkach oświatowych w Goczałkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach" podaj

W trakcie wakacji w SP nr 1 wyremontowane zostały schody wejściowe. Jakie jeszcze prace wykonano w placówkach oświatowych na terenie gminy Goczałkowice-Zdrój?

SP nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju
W Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju właśnie zakończył się remont schodów przy wejściu do budynku B · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Wakacje to czas, który zawsze wykorzystywany jest na przeprowadzenie remontów w placówkach oświatowych. Podobnie było w tym roku na terenie gminy Goczałkowice-Zdrój.

W Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju właśnie zakończył się remont schodów przy wejściu do budynku B. Ponadto, wymienione zostały podłogi w dwóch pomieszczeniach - w jednej z sal lekcyjnych w budynku A oraz w pokoju nauczycielskim. Prowadzono też drobne prace pielęgnacyjne, których celem było odświeżenie pomieszczeń.

W Publicznym Przedszkolu nr 1 odświeżono i pomalowano dwa pomieszczenia: sekretariat oraz biuro intendentki.

We wszystkich placówkach oświatowych w Goczałkowicach-Zdroju wakacje wykorzystano na wdrożenie odpowiednich procedur wynikających z pandemii, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Edukacji Narodowej. Prowadzone są jeszcze ostatnie prace przygotowawcze. Wszystko po to, żeby 1 września dzieci mogły wrócić do szkoły i przedszkoli oraz uczyć się i spędzać czas w bezpiecznych, jak najlepszych warunkach.

BM / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach" podaj