pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 3447

Samochodowe Kino Objazdowe w Jankowicach: "Chłopaki nie płaczą"

Za nami:

W środę, 26 sierpnia o godzinie 20.00 na parkingu przy kościele w Jankowicach odbędzie się kolejny seans z cyklu "Samochodowe Kino Objazdowe". Tym razem publiczność zobaczy film "Chłopaki nie płaczą" w reż. O. Lubaszenko.

Samochodowe Kino Objazdowe w Jankowicach: "Chłopaki nie płaczą"


Tegoroczne wakacje są inne niż poprzednie. Brak możliwości organizowania dużych imprez masowych, takich jak np Dni Pszczyny spowodował poszukiwania nowych, oryginalnych form odbioru kultury. Jedną z nich jest SKO - Samochodowe Kino Objazdowe. W kilkunastu sołectwach i osiedlach Pszczyny odbywają się bezpłatne pokazy filmowe, podczas których można zobaczyć najlepsze polskie komedie. Cykl rozpoczął się 18 lipca i zakończy się początkiem września.

Filmy wyświetlane są na wielkim, profesjonalnym ekranie, a dźwięk będzie słyszalny w samochodowych odbiornikach radiowych.

W związku z epidemią koronawirusa uczestników pokazów obowiązują specjalne zasady - przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z nimi w Regulaminie zamieszczonym na stronie www.pckul.pl/samochodowe-kino-objazdowe

Organizatorami SKO są Urząd Miejski w Pszczynie oraz Pszczyńskie Centrum Kultury.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.