pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 23 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 4176

Opisz, na jaką wycieczkę wybierzesz się z żubrem i zgarnij maskotkę!

Wakacje nieubłaganie zmierzają ku końcowi. To jednak nie oznacza, że nie można wychodzić z domu! Jeśli planujecie weekendowe wycieczki, weźcie udział w konkursie Urzędu Miejskiego - wystarczy w kreatywny sposób zarysować plan podróży, a w nagrodę można otrzymać pluszowego żubra!

Euro 2016: Polska - Portugalia - 29-30.06.2016, Marsylia
Dla przykładu - my zabraliśmy żubrzyka na rozgrywki Euro 2016 w Marsylii · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Aby wziąć udział w konkursie należy za pośrednictwem własnego profilu w serwisie Facebook pod postem konkursowym w komentarzu odpowiedzieć na pytanie: W jakie miejsce zabrałbyś / zabrałabyś na wycieczkę pszczyńskiego żubra i dlaczego? Wpis musi pochodzić ze zweryfikowanego konta opatrzonego imieniem i nazwiskiem. Wpisy umieszczone z anonimowych kont nie będą brane pod uwagę.

- Mamy do rozdania 10 małych żubrów i chętnie przekażemy je tym osobom, które do 27 sierpnia do godziny 12.00 najciekawiej w komentarzach opiszą na jaką wycieczkę wybiorą się z żubrem. Oczywiście będziemy też czekać na Wasze zdjęcia z tych wypraw! - zachęcają urzędnicy.

Loading...


Regulamin dostępny jest tutaj. Organizatorem konkursu "Zabierz żubra na wycieczkę" jest Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Pszczynie. Fundatorem nagród jest Urząd Miejski w Pszczynie.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.