Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2020
  • 22 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 3851

Samochodowe Kino Objazdowe i Kino Plenerowe

Za nami:

Zapraszamy na kolejne seanse w ramach Samochodowego Kina Objazdowego. Tym razem olbrzymi ekran pojawi się w Studzienicach i Studzionce. Dodatkowo na terenie osiedla Piłsudskiego odbędzie się Kino Plenerowe.

Tegoroczne wakacje są inne niż poprzednie. Brak możliwości organizowania dużych imprez masowych, takich jak np Dni Pszczyny spowodował poszukiwania nowych, oryginalnych form odbioru kultury. Jedną z nich jest SKO - Samochodowe Kino Objazdowe. W kilkunastu sołectwach i osiedlach Pszczyny odbędą się bezpłatne pokazy filmowe, w których będzie można zobaczyć najlepsze polskie komedie. Cykl rozpoczął się 18 lipca i trwać będzie do końca sierpnia.

Program wydarzeń:
  • 20 sierpnia - Studzienice (Parking przy kościele, ul. św. Jana Pawła II 87) - "Kilerów dwóch", reż. J. Machulski
  • 21 sierpnia - Studzionka (Boisko LKS Studzionka, ul. Karola Miarki 6) - "Poranek Kojota", reż. O. Lubaszenko
  • 22 sierpnia - os. Piłsudskiego - KINO PLENEROWE (Plac zabaw, ul. Maków) - "Historie Miłosne", reż. J. Stuhr


Samochodowe Kino Objazdowe i Kino Plenerowe


Początek seansów o godzinie 21.00, wjazd od 20.00. Filmy wyświetlane będą na wielkim, profesjonalnym ekranie, a dźwięk będzie słyszalny w samochodowych odbiornikach radiowych.

W związku z epidemią koronawirusa uczestników pokazów obowiązują specjalne zasady - przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z nimi w Regulaminie zamieszczonym na stronie www.pckul.pl/samochodowe-kino-objazdowe.

Organizatorami SKO są Urząd Miejski w Pszczynie oraz Pszczyńskie Centrum Kultury.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.