pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 4755

Siedem zakażeń, sześciu ozdrowieńców w powiecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Tyski Sanepid poinformował, że w ostatniej dobie w powiecie pszczyńskim liczba zakażeń wzrosła o siedem. Do grona ozdrowieńców wliczono sześć osób.

Nowe zakażenia potwierdzono u dwóch osób z gminy Pszczyna, jednej osoby z gminy Miedźna, dwóch osób z gminy Pawłowice oraz dwóch osób z gminy Suszec.

Walkę z wirusem wygrali dwaj mieszkańcy gminy Pszczyna, jedna osoba z Goczałkowic-Zdroju oraz trzy osoby z gminy Miedźna.

Od początku pandemii zakażenie koronawirusem potwierdzono u 1169 mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Mamy także 994 ozdrowieńców.

W kwarantannie domowej na podstawie decyzji administracyjnej sanepidu przebywają 353 osoby.

13.08

BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj