pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2020
  • 11 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 5830

Muzeum Zamkowe w Pszczynie działa bez zmian

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Ponowne wprowadzenie niektórych obostrzeń w powiecie pszczyńskim nie wpłynęło na działalność Muzeum Zamkowego w Pszczynie, które jest otwarte dla publiczności. Jak dotychczas zwiedzanie odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zawartych w regulaminie obowiązującym w czasie epidemii, które są tożsame z ograniczeniami wprowadzonymi w ubiegłą sobotę.

pszczyna,muzeumzamkowe,parkwpszczynie,chmury,24kwietnia,wiosna,spacer,silesia,lovesilesia,lovepless
Wybierając się w najbliższych dniach do Muzeum Zamkowego, należy pamiętać o maseczce · fot. Andrzej Grynpeter


- Prosimy, by przed wizytą w Muzeum zapoznać się z nowymi zasadami zwiedzania, pamiętać o zasłanianiu ust i nosa, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu społecznego. W ten sposób odpowiedzialnie dbamy o nasze wspólne zdrowie - mówi Maciej Kluss, dyrektor Muzeum.

Muzeum dokłada wszelkich starań, by pobyt w zabytkowych wnętrzach Zamku i Stajni Książęcych był czasem spędzonym przyjemnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Muzeum jest otwarte:
  • wtorek-piątek: 10.00 - 16.00 (ostatnie wejście o g. 15.00)
  • soboty i niedziele: 10.00 -18.00 (ostatnie wejście o 17.00)


15 sierpnia (Święto Wojska Polskiego) Zamek oraz Stajnie Książęce będą czynne dla zwiedzających w godz. 10.00 - 18.00 (ostatnie wejście do Muzeum o godz. 17.00)

BM / pless.pl
źródło: Muzeum Zamkowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj