pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 3831

Ograniczenie w przyjmowaniu petentów w Urzędzie Gminy Miedźna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W związku z działaniami podejmowanymi na terenie kraju celem przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wójt Gminy Miedźna zawiadamia o tymczasowym ograniczeniu dostępności do Urzędu Gminy Miedźna dla petentów - klientów.

Urząd Gminy Miedźna, UG Miedźna
Ograniczenie dostępności do Urzędu Gminy Miedźna dla petentów · fot. BM / pless.pl


Zgodnie z przyjętymi wytycznymi urzędnicy apelują, aby kontakty odbywały się poprzez korespondencję tradycyjną, drogą elektroniczną lub telefonicznie. - Za pośrednictwem portali obywatel.gov.pl/ epuap.gov.pl/ możemy wiele spraw załatwić drogą elektroniczną, bez konieczności wizyty w Urzędzie Gminy. Wnioski można wysłać i podpisywać podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym. Ta metoda pozwala wszcząć większość spraw, a także składać pisma i większość wniosków wraz z załącznikami - czytamy na stronie UG Miedźna.

W wyjątkowych, ściśle określonych i ograniczonych do niezbędnego minimum sytuacjach kontakt osobisty z pracownikami Urzędu będzie możliwy po uprzednim telefonicznym bądź mailowym umówieniu wizyty/ spotkania pod odpowiednimi numerami telefonów.

Wejście do budynku Urzędu odbywać się będzie drzwiami głównymi oraz bocznymi. Na froncie budynku znajduje się telefon dla osób niepełnosprawnych, z którego można w aktualnej sytuacji skorzystać do kontaktu z sekretariatem. W przedsionkach Urzędu znajdują się aparaty telefoniczne wraz z wykazem numerów do pracowników świadczących obsługę interesantów.

Na miejscu będą załatwiane jedynie sprawy niecierpiące zwłoki, związane z wystawieniem ważnych, koniecznych dokumentów np. aktów zgonu (urzędnicy proszą o użycie telefonu na budynku oraz telefonów umieszczonych w przedsionkach Urzędu).

Na stoliku przy wejściu głównym znajduje się również skrzynka podawcza, do której można wrzucać listy i korespondencję do pracowników urzędu.

BM / pless.pl
źródło: UG Miedźna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj