pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 6261

Pszczyńskie obiekty w akcji "Pociąg do Kultury"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj

Za nami:

Pszczyńskie placówki i atrakcje kulturalne biorą udział w akcji "Pociąg do kultury". Dzięki temu odwiedzający je turyści mogą skorzystać z darmowego przejazdu powrotnego Kolejami Śląskimi.

pszczyna,skansen,zagrodawsipszczyńskiej,spacer,lato,lipiec2020,lovepless,silesia,lovesilesia,fotod
Spacer po pszczyńskim Skansenie to doskonały pomysł na ciepłe letnie dni · fot. pless.pl


Zadanie "Pociąg do Kultury" realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. Dzięki tej inicjatywie każda zainteresowana osoba może otrzymać bezpłatny bilet powrotny z wydarzenia kulturalnego.

Wystarczy posiadać bilet na wydarzenie organizowane przez jedną z jednostek wymienionych na liście oraz bilet na przejazd do miejscowości, w której wydarzenie jest organizowane. Na ich podstawie w kasach biletowych Kolei Śląskich lub w pociągu zostanie wydany bezpłatny bilet powrotny. Relacja "z powrotem" musi odpowiadać relacji "tam".

W gminie Pszczyna udział w akcji biorą:
  • Muzeum Prasy Śląskiej im. W. Korfantego i Izba u Telemanna
  • Zamek w Pszczynie
  • Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej
  • Stajnie Książęce w Pszczynie
  • Pszczyńskie Centrum Kultury


Choć zachęcamy, by weekendy spędzać w naszym mieście, to akcja "Pociąg do Kultury" jest również okazją dla pszczynian, którzy chcieliby odwiedzić inne miejscowości i zobaczyć inne atrakcje województwa śląskiego. Pełen wykaz uwzględnianych obiektów znajduje się na stronie www.kolejeslaskie.com/obsluga-podroznych/oferty/pociag-do-kultury/. Oferta obowiązuje od 15 lipca do 31 grudnia lub do wyczerpania puli środków.

BM / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Skansen

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj