pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 lipca 2020
  • wyświetleń: 12945

Wypadek w Zdowie. Ucierpieli młodzi kolarze z kobielickiego klubu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W środę, 15 lipca przed godziną 12.00 na drodze Zdów - Bliżyce doszło do zdarzenia drogowego z udziałem młodych kolarzy z Uczniowskiego Klubu Sportowego AVATAR z Kobielic. Chłopcy zostali przetransportowani śmigłowcem do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wypadek w Zdowie. Ucierpieli młodzi kolarze z kobielickiego klubu - 15.07.2020 · fot. KMP Zawiercie


Ze wstępnych ustaleń zawierciańskiej policji wynika, że rowerzysta, jadący w jednej z kolumn podopiecznych klubu rowerowego, zjechał na przeciwległy pas jezdni wprost pod nadjeżdżający z przeciwnej strony motocykl. Następnie motocykl uderzył w drugiego rowerzystę. W wyniku zdarzenia ucierpieli 12- i 13-letni chłopcy (z Kobielic i Rybnika), którzy zostali przetransportowani do szpitala przez LPR. Motocyklista nie odniósł obrażeń.

Zarówno 21-letni mieszkaniec powiatu zawierciańskiego, kierowca motocykla, jak i dwaj opiekunowie małoletnich, w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Jak udało nam się dowiedzieć, chłopcy są już po operacji i ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia!

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj