pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 14 lipca 2020
  • 20 lipca 2020
  • wyświetleń: 7076

Zaktualizowano ewidencję gruntów i budynków. Projekt do wglądu

Za nami:

Od dzisiaj do 24 lipca ponownie został wyłożony do publicznego wglądu projekt operatu opisowo-kartograficznego dla obrębów ewidencyjnych Pszczyna i Stara Wieś.

ewidencja budynków i gruntów
Od 20 do 24 lipca zostanie ponownie wyłożony do publicznego wglądu projekt operatu opisowo-kartograficznego dla obrębów ewidencyjnych Pszczyna i Stara Wieś · fot. Powiat


Na zlecenie powiatu pszczyńskiego upoważnieni geodeci zaktualizowali ewidencję gruntów i budynków na terenie miasta Pszczyny. - Mieszkańcy mają nie tylko prawo wglądu do uaktualnionych dokumentów, mogą także uzyskać niezbędne wyjaśnienia i zgłaszać uwagi. Na tym etapie odbywa się to bez konieczności ponoszenia kosztów - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński. Dodaje, że warto to zrobić, ponieważ w związku z uaktualnieniem rejestru może zmienić się wymiar podatku od nieruchomości pobierany przez gminę.

Z projektem operatu opisowo-kartograficznego z modernizacji ewidencji gruntów i budynków miasta Pszczyny (obręby ewidencyjne: Pszczyna - miasto i Stara Wieś) można zapoznać się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pszczynie przy ul. 3 Maja 10 w pokoju 019 od 20 do 24 lipca w następujących godzinach:
  • w poniedziałek od godz. 8.00 do godz. 16.30,
  • we wtorek, środę i czwartek od godz. 8.00 do godz. 15.00,
  • w piątek od godz. 8.00 do godz. 13.30.


Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, należy dokonać wcześniejszej rejestracji telefonicznej. Rejestracja odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00 pod numerem telefonu 32 78 13 299.

BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.