pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 lipca 2020
  • 14 lipca 2020
  • wyświetleń: 7988

[ZDJĘCIA] WKU promowała się na rynku w Pszczynie

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tychach zakończyła pierwszy etap prowadzonej akcji promocyjnej, którą prowadziła na terenie OW "Paprocany". Kampania cieszyła się dużym zainteresowaniem, stoisko promocyjne było chętnie odwiedzane przez mieszkańców.

WKU prezentowała się na pszczyńskim rynku - 13.07.2020 · fot. BM / pless.pl


Przy stanowisku WKU można było uzyskać kompleksowe informacje dotyczące ochotniczych form służby wojskowej. Dowiedzieliśmy się także, na czym polega służba w Wojskach Obrony Terytorialnej czy też udział w programie Legia Akademicka. Najbardziej przyciągającą uwagę atrakcją okazał się pojazd wojskowy Hummer wystawiony przez 18 batalion powietrznodesantowy z Bielska-Białej.

Kolejny etap Kampanii odbędzie się 16 sierpnia w godzinach 9.00-12.00 na pszczyńskim rynku.

W Kampanii "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej" WKU wspierają partnerzy: Stowarzyszenie Husaria Mysłowice, 57 Samodzielna Kompania ASG, 18 bielski batalion powietrznodesantowy oraz 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.