pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lipca 2020
  • 6 lipca 2020
  • wyświetleń: 14606

Burmistrz zaprosił Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego do Pszczyny

W niedzielę, 12 lipca zadecydujemy, kto zostanie Prezydentem RP. Burmistrz Dariusz Skrobol, w imieniu mieszkańców naszej gminy, zaprosił kandydatów: Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego do Pszczyny.

duda, trzaskowski
Burmistrz zaprosił kandydatów: Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego do Pszczyny


- Przed nami wszystkimi bardzo ważne wybory. Chciałbym, aby mieszkańcy mogli zapoznać się z programami kandydatów, a kandydaci poznać nasze piękne miasto i jego okolice. Jeżeli takie spotkanie uda się zorganizować, z satysfakcją poinformuję Państwa o terminie - czytamy na Facebookowym profilu Dariusza Skrobola.

Przypominamy, że I tura wyborów, która odbyła się 28 czerwca, nie wyłoniła osoby, która będzie piastować stanowisko Prezydenta RP. Głosy Polaków były podzielone, a dwaj kandydaci, którzy zmierzą się ze sobą w II turze, uzyskali następujące wyniki: Andrzej Duda: 43,5% głosów, Rafał Trzaskowski - 30,46%. W związku z tym, 12 lipca ponownie udamy się do urn i zadecydujemy, kto przez kolejne 5 lat będzie pełnił funkcję Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.