pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 lipca 2020
  • 6 lipca 2020
  • wyświetleń: 6761

Licytacje i grupa wsparcia dla (nie)małego wojownika Maciusia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj

Makijaż okolicznościowy, domowe ciasto, a może książka lub ręcznie robione kartki okolicznościowe? Te i inne przedmioty oraz usługi można znaleźć na licytacjach prowadzonych na Facebooku. Zebrane w ten sposób środki zostaną przekazane na leczenie Maciusia Cieślika.2-letni chłopczyk cierpi na rdzeniowy zanik mięśni i padaczkę. Na jego leczenie potrzeba ponad 9,5 mln zł! W Internecie ruszyła lawina pomocy. Na stronie Fundacji SiePomaga trwa zbiórka pieniędzy. Oprócz tego na Facebooku utworzona została grupa Bohaterowie do boju - dla Maciusia. Tu pojawiają się różne pomysły na okazanie wsparcia.

Loading...


Loading...


Na grupie publikowane są również wpisy dokumentujące przebieg rehabilitacji Maciusia oraz informujące o aktualnych potrzebach.

Loading...


Miejscem, o którym należy wspomnieć jest także Facebookowa grupa "Licytacje dla (nie)małego wojownika Maciusia". To tam każdy może wystawić rzeczy, których sam nie używa, a które mogą przydać się komuś innemu. Chętni udostępniają także na licytacji własnoręcznie wykonywane przedmioty - np. kartki okolicznościowe, komplety dla niemowląt, a nawet ciasta! W tym miejscu można też zakupić bony na usługi, jak np. manicure, pedicure, makijaż, zabiegi pielęgnacyjne.

licytacje dla Maciusia


Z każdym dniem przybywa osób, które chcą pomóc Maciusiowi poprzez wykonywanie różnych aktywności bądź licytując wystawiane przedmioty. Zbiórka w serwisie SiePomaga trwa do 23 września, dlatego zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji!

Więcej informacji na temat Maciusia możecie znaleźć w naszym artykule: 2-letni Maciuś z Pszczyny walczy z SMA. Zbiórka na terapię genową.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Maciuś Cieślik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj