pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 1 lipca 2020
  • 11 lipca 2020
  • wyświetleń: 4440

Wielki Chocz z "Diablakiem" - wyprawa w Góry Choczańskie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Za nami:

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" zaprasza 11 lipca na pierwszą klubową wycieczkę w Góry Choczańskie.

Celem wycieczki będzie poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych masywu Wielkiego Chocza. Podczas przejścia zapoznamy się z panoramami tej części łańcucha tatrzańskiego i osobliwościami przyrodniczymi występującymi na trasie. W razie niesprzyjających warunków trasa zostanie zmodyfikowana tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa.

Trasa: Lúčky - Žimerová - Veľký Choč - Drapáč - Jaseňová

Długość trasy: 14 km; suma przewyższeń: 1060 m; czas przejścia: 5h 30min (może się wydłużyć).

Na trasie przejścia nie ma schronisk ani innych górskich punktów gastronomicznych! Sugerowane posiadanie gotówki w euro i Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Wymagany dowód osobisty lub paszport.

Adresaci wyjazdu: turyści o bardzo dobrym stanie zdrowia, minimalny wiek uczestnika 16 lat; uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, powinien również posiadać stosowny, zgodny z wymaganiami sprzęt ochronny (maseczka itp.).

Koszt wycieczki to 75 zł/os.

Szczegóły wyjazdu i możliwość zapisania się znajdują się na stronie UKST "Diablak" www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2020/11.07.2020_wycieczka_zaproszenie.php

Zapraszamy!
UKST "Diablak"

UKST Diablak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj