Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 czerwca 2020
  • 28 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1215

W najbliższą niedzielę będą kursowały autobusy komunikacji lokalnej

W niedzielę, 28 czerwca autobusy Komunikacji Lokalnej Gminy Pawłowice będą kursowały według obowiązującego w tym dniu rozkładu.

Komunikacja lolakna Pawłowice
W najbliższą niedzielę będą kursowały autobusy komunikacji lokalnej · fot. UG Pawłowice


Dotychczas, ze względu na sytuację związaną z koronawirusem oraz znacznie zmniejszoną liczbę pasażerów, niedzielne kursy komunikacji lokalnej zostały zawieszone. Zostaną one wznowione w niedzielę wyborczą, 28 czerwca, aby umożliwić dostanie się do lokali wyborczych. Autobusy będą jeździć według niedzielnego rozkładu.

Gmina planuje również przywrócić dopołudniowe kursy autobusów w kolejne niedziele, jednak ostateczna decyzja w tej sprawie uzależniona jest od rekomendacji SANEPID-u. Wówczas autobusy Komunikacji Lokalnej Gminy Pawłowice kursowałyby w niedzielę do godziny 14.00, umożliwiając m.in. dotarcie do kościołów. O wprowadzonych rozwiązaniach urząd będzie informować na swojej stronie internetowej.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.