pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 22 czerwca 2020
  • wyświetleń: 7521

[ZDJĘCIA] Ukwiecone Goczałkowice. Zasadzono 8 tysięcy kwiatów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój" podaj

Kolejne piękne kompozycje roślinne zachwycają w Goczałkowicach. Na terenie gminy pojawiły się figury kwiatowe. Obsadzono też rabaty kwiatowe. W kompozycjach użyto łącznie około 8 tysięcy kwiatów.

Ukwiecone Goczałkowice. Kompozycje kwiatowe w Uzdrowisku - 19.06.2020 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Przy rondzie "Pod Bocianem" pojawił się imponujący kosz z pałąkiem, a w pobliżu skrzyżowania ul. Szkolnej z ul. Jeziorną stanęła wieża kwiatowa z serwetą. Ponadto okolice Urzędu Gminy zdobią ukwiecone wieżyczki.

Ale to nie wszystko. W ostatnim czasie wykonane zostały też prace polegające na obsadzeniu i pielęgnacji rabat kwiatowych na terenie gminy. Kolorowe kwiaty jednoroczne, w tym begonie, aksamitki, pelargonie czy dalie pojawiły się na rabatach znajdujących się przy skrzyżowaniu ul. Głównej i DK 1, przy rondzie "Pod bocianem", a także w Parku Zdrojowym. Prace zostały wykonane na zlecenie Urzędu Gminy Goczałkowice-Zdrój.

ar / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój" podaj