pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 lipca 2020
  • wyświetleń: 4259

Naprawią jezdnie w Wiśle Wielkiej, Brzeźcach i Kobielicach

Niebawem powiat pszczyński przystąpi do naprawy nawierzchni jezdni na długości 845 m w Wiśle Wielkiej, Brzeźcach i Kobielicach. Została już podpisana umowa na wykonanie zadania.

Nawierzchnia Brzeźce i Kobielice · fot. PZD Pszczyna


Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie podpisał umowę z firmą Drogród z Ćwiklic, która przedstawiła najkorzystniejszą ofertę na realizację zadania polegającego na naprawie pozimowej nawierzchni jezdni na ul. Hodowców w Wiśle Wielkiej, ul. Łącznej w Brzeźcach i ul. Jana Pawła II w Kobielicach. Zadanie zostanie sfinansowana z budżetu powiatu pszczyńskiego, a jego koszt wyniesie ok. 320 tys. zł.

Nawierzchnia Wisła Wielka · fot. PZD Pszczyna


- Zakres prac będzie obejmował naprawę nawierzchni jezdni na długości 845 m, w tym 435 mb w ciągu ul. Hodowców w Wiśle Wielkiej oraz 410 mb ul. Łącznej w Brzeźcach i ul. Jana Pawła II w Kobielicach. Odcinki zostały wyznaczone pomiędzy wcześniej wyremontowanymi fragmentami dróg - informuje Grzegorz Nogły, członek Zarządu Powiatu Pszczyńskiego.

ar / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.