pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 12 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3107

Ciąg dalszy modernizacji Szkoły w Golasowicach

W lutym zakończył się pierwszy etap prac związanych z nadbudową budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Golasowicach. Obecnie został ogłoszony przetarg na wykonanie drugiego etapu prac związanego z budową nowej sali gimnastycznej wraz z zapleczem i węzłem sanitarnym oraz poszerzeniem biblioteki.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Golasowicach · fot. UG Pawłowice


Prace polegać będą na wyburzeniu dotychczasowej sali gimnastycznej, w jej miejsce powstanie większa sala o wymiarach 23m na 12m. Przy sali powstaną nowe pomieszczenia będące zapleczem sportowym i sanitarnym. Dzięki przebudowie więcej miejsca zyska również biblioteka szkolna. Zmianie ulegnie zagospodarowanie terenu wokół budynku. Powstanie nowa, jednokierunkowa droga wewnętrzna. Wjazd na nią będzie od ul. Nałkowskiej, a wyjazd na ul. Sienkiewicza. Będzie wiązało się to z przesunięciem parkingu wewnętrznego, ale przy zachowaniu dotychczasowej ilość miejsc parkingowych.

Wykonawcy mogą składać oferty do 24 czerwca. Inwestycja rozpocznie się w tym roku, a jej zakończenie planuje się na rok 2021.

BM / pless.pl
źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.