pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 czerwca 2020
  • 14 czerwca 2020
  • wyświetleń: 8463

[WIDEO] Wracamy do treningów na siłowni i w klubie fitness

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Siłownia Quatro" podaj

W ubiegły weekend ponownie otwarto siłownie, kluby fitness oraz baseny. Dla wielu z nas oznacza to powrót do treningów indywidualnych oraz grupowych. Z pszczyna.tv odwiedziliśmy siłownię Quatro, studio ruchu Slimmy Jimmy oraz Śląskie Centrum Tenisa. Zapraszamy do obejrzenia materiału.W ubiegły weekend ponownie otwarto siłownie, kluby fitness oraz baseny. Dla wielu z nas oznacza to powrót do treningów indywidualnych oraz grupowych. Trenerzy i instruktorzy z pszczyńskich siłowni w ostatnich miesiącach nie próżnowali. Większość z nich cały czas dbała o formę własną oraz swoich podopiecznych. Dla wielu placówek był to również dobry moment na przeprowadzenie remontu czy podniesienie funkcjonalności.

Z pszczyna.tv odwiedziliśmy siłownię Quatro, studio ruchu Slimmy Jimmy oraz Śląskie Centrum Tenisa. Sprawdziliśmy m.in., w jaki sposób organizatorzy zajęć dbają o bezpieczeństwo uczestników oraz czy przestrzegane są zalecenia sanitarne. Prowadzącym, pomimo nietypowej sytuacji, nie brakuje entuzjazmu, natomiast sportowcy-amatorzy z chęcią wracają do ulubionych aktywności.

Ela, ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Siłownia Quatro

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Siłownia Quatro" podaj