pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2974

Kasa Stefczyka dostosowuje się do panującej sytuacji

Artykuł sponsorowany:

Szanowni Państwo,
wszyscy wiemy, że nie ma nic cenniejszego niż zdrowie. Dostosowaliśmy charakter pracy w placówkach Kasy Stefczyka do panującej sytuacji, ponieważ dbanie o zdrowie jest ważne zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Kasy Stefczyka Pszczyna


Placówki Kasy Stefczyka są dla Państwa otwarte, a pracownicy w oddziałach służą wszelką pomocą, przy zachowaniu wszelkich niezbędnych środków bezpieczeństwa. W trosce o Państwa zdrowie gorąco zachęcamy także do kontaktu za pomocą telefonu, serwisu internetowego oraz nowej aplikacji mobilnej.
Poszerzamy również możliwości, by setki tysięcy naszych Klientów mogły korzystać z naszych usług bezpiecznie, wygodnie i szybko.

W związku z powyższym Kasa Stefczyka wprowadziła szereg rozwiązań i udogodnień dla Państwa bezpieczeństwa i wygody, dzięki którym wiele spraw związanych z Państwa finansami można załatwić bez wychodzenia z domu. Wystarczy zadzwonić pod numer naszej infolinii: 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora), a konsultant krok po kroku przeprowadzi Państwa przez poszczególne etapy. Co można załatwić w ten sposób?
  • Założyć usługę bankowości elektronicznej do swojego rachunku płatniczego, by obsługa była jeszcze prostsza!
  • Zamówić kartę płatniczą, by korzystać z wygody i bezpieczeństwa płatności bezgotówkowych.
  • Założyć lokatę, by odkładać pieniądze na przyszłość swoją i bliskich. Można zrobić to też przez usługę bankowości elektronicznej.
  • Złożyć telefonicznie wniosek pożyczkowy oraz zdalnie podpisać umowę pożyczkową, która zostanie przesłana na Państwa adres mailowy.


Złożyć wniosek pożyczkowy mogą Państwo również, dzwoniąc do placówki!
Plac Targowy 13,
43-200 Pszczyna
nr tel.: 32 449 13 61


Kasy Stefczyka Pszczyna


Polecamy Państwa uwadze Pożyczkę Zaratka (RRSO: 7,23%) z prowizją 0 zł, którą mamy w naszej ofercie. Może być przeznaczona na dowolny cel - bieżące wydatki i potrzeby czy realizację planów i marzeń. Rata to tylko 25 zł za każdy pożyczony 1000 zł! Wstępną informację kredytową otrzymają Państwo już w 15 minut!

Obecna sytuacja to dla nas wszystkich duże wyzwanie, dlatego prosimy Państwa o troskę i dbanie o siebie i Waszych bliskich.

Przykład reprezentatywny z dnia 10.04.2020 r. dla Pożyczki Zaratka: Całkowita kwota kredytu wynosi 1000,00 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł) wynosi 7%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 7,23%. Czas obowiązywania umowy - 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 23,95 zł oraz ostatnia, 48. rata: 23,87 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 1 149,52 zł, w tym odsetki: 149,52 zł.

Pożyczka Zaratka dostępna wyłącznie w kwotach 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł, dla Klientów nieposiadających pożyczek lub kredytów w Kasie w okresie co najmniej 6 miesięcy przed dniem złożenia wniosku. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.